PORADA : AGENCY
САЙТ ПОЛІГРАФОЛОГІВ
Компанія polygraph-expert професійно займається дослідженням обману та проводить тестування за допомогою детектора брехні.
Платформа розробки — Wordpress, персональний дизайн, розробка структури
ГОЛОВНА
БІЗНЕС
ПРИВАТНІ
ПРО НАС
БЛОГ
СТАТТЯ
ГОЛОВНА СТОРІНКА
БІЗНЕС-СТОРІНКА
ПРИВАТНІ КЛІЄНТИ
ПРО НАС
БЛОГ
СТАТТЯ
Особливості сайту
Перелік наданих послуг
Анімації в дизайні
Анімовані лінії поліграфу, прелоудер, анімація учасників команди. Вкладки питання-відповіді з анімованим фоном.
Сео-оптимізація
Https - протокол, використання брендових ключових слів, чистка сторінок дублікатів, редиректинг, збір семантичного ядра та використання цієї інформації для оптимізації сайту в сторінках та статтях. Українською й російською мовами. Встановлення плагіну для сео-оптимізації. Alt-теги зображень, тощо.
Структура сайту
Клієнт надає послуги різним групам клієнтів. З цілью ефективності було розроблено корпоративний сайт з різними сторінками для різних ЦА.
Додаткові роботи
Відео по управлінню вмістом, резервні копії сайту, підключена веб-аналітика для аналізу ефективності рекламних кампаній.
Вартість сайту
Введіть телефон і дізнайтесь актуальну вартість такого проекту
Введіть свій телефон і ми вам перетелефонуємо!
Або зателефонуйте нам самі:
+38(068)700-3886
Tilda
Популярна платформа розробки сайтів. Тільда цінується своєю легкістю та можливістю швидко інтегрувати персональний дизайн. Користування платформою (хостинг і підписка) коштує 300 грн на місяць

За ці кошти ви отримуєте мінімалістичну CRM - систему, можливість легко редагувати контент, інтеграцію з популярними сервісами та багато іншого.

Тільда — ідеальний вибір, якщо йдеться про розробку лендінгу чи легкого корпоративного сайту.
Wordpress
Найпопулярніша у світі система управління сайтами з відкритим кодом. Дозволяє інтегрувати персональний дизайн та зробити зручне управління контентом сайту чи магазину з панелі адміністратора. Так як вордпресс є дуже популярною системою — ви не будете залежати від однієї студії.
Made on
Tilda